Askılı Taşımacılık

 

Her evden eve nakliye aracımızda özel olarak askılı kıyafetleriniz için, kumaş ve ütüsü bozulacak olan tüm eşyalarınız için yaptırdığımız kapalı askılı kasalar içerisinde taşıma işlemi yapılmaktadır.

Bu şekilde taşınan eşyalarınız 20 saat boyunca yol gitse bile en küçük kırışma ve yıpranma gibi olumsuz şeyler yaşanmamaktadır. Mağaza ve kıyafet işleri ile ilgilen tüm müşterilerimize özel indirimler sunarak bu işi gerçekleştiriyoruz.

Verdiğimiz tüm nakliye hizmetleri %100 Garantilidir. Evet yanlış okumadınız, kendimize bu konuda ne kadar güvendiğimizin kanıtı olarak, müşterilerimizin de bize güvenmesi açısından verdiğimizi tüm taşımacılık hizmetlerinde garanti vermekteyiz. Gerek taşımacılık gerekse paketleme ve ambalajlama iş ve işlemleriniz için..

Günümüzde taşımacılık firmasına ihtiyacı olan birçok kişi ya da kuruluş, geçmişte anlaşmalı olduğu bir nakliye firması yok ise daha çok İnternet aracılığı ile firma bulmaktadır. Bu işimizi ne kadar kolaylaştırmış gibi gözüksede aslında güvenilirliği de bir o kadar düşürmektedir. Çünkü, birçok firmanın yalnızca iletişim bilgilerini görerek bağlantı kurmaktadır…

Yerinde kontrol edilerek en doğru fiyat ve işçilik tekniğini sunabilmek için müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizden bir tanesidir. Müşterilerimizi daha iyi anlayabilmek ve karşılıklı sözleşmenin sağlanması açısından çok önemli olduğunu düşündüğümüz hizmetlerden bir tanesi..
geniş kapsamlı servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni yerleşim yerine dikkatli , güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı öneriyoruz.

Mersin asansörlü taşımacılık ve Mersin evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan firmamız taşıma esnasında her türlü paketleme, mobilya sökümü ve kurulumu yapmaktadır. Eşyalarınızın kirlenmemesi için koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız streç kaplanarak muhafaza edilerek itinayla taşınır. Mersin’den Türkiye’nin tüm illerine nakliye hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz Mersin’de evden eve, dilerseniz şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınıza en profesyonel çözümleri üretiyoruz.

Tag: Yaşar nakliyat
Tag: evden eve nakliyat
en uygun nakliayt firması

Detaylı bilgi ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.